Jutro kilka słów o poście…,  Podziękowanie ks. Radosława: Dom Miłosierdzia pragnie bardzo podziękować wszystkim wiernym z parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Mirosławcu, którzy w niedzielę 17 lutego wspomogli swoją ofiarą potrzeby domu. Hojność parafian okazała się bardzo duża, gdyż na ten cel została zebrana łączna kwota 2050,92. Pragniemy podziękować również Księdzu Proboszczowi za możliwość zorganizowania zbiórki oraz za gościnność. Cieszymy się ogromnie z każdej złotówki ofiarowanej z serca, dziękujemy za zaufanie, a ze swojej strony zapewniamy modlitwę za każdego darczyńcę. Prosimy także, abyście w swoich modlitwach pamiętali o inicjatywie Domu Miłosierdzia. Każdemu z serca błogosławię- ks. Radosław Siwiński.