plakat2015

Po raz trzeci zapraszamy do Skrzatusza wszystkie dzieci ze szkół podstawowych diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej na III Diecezjalny Dzień Dziecka pod hasłem „Ja wybieram dzisiaj niebo”, który odbędzie się 13.05.2015.

Każde dziecko przywozi do Skrzatusza własnoręcznie wykonane serduszko, na którym zapisane jest jego imię. Serduszko niech będzie związane z jakimś duchowym darem dla Matki Bożej (np. pomoc osobie chorej). Serduszko może być wykonane z różnorodnego materiału. Prosimy jednak, by było niewielkie.

Zapisy w zakrystii kościoła parafialnego w Mirosławcu.

Program spotkania:

10.00 – „Witajcie u Mamy!” – rejestracja grup i czas na odwiedzenie Sanktuarium

10.30 – zawiązanie wspólnoty i radosny śpiew

11.00 – Przywitanie dzieci przez ks. bpa Edwarda Dajczaka

11.15 – „Imelda i Jose –  przyjaciele z Nieba” – przedstawienie słowno-muzyczne

12.30  –  Msza Święta pod przewodnictwem ks. bpa Edwarda Dajczaka

14.00  –  posiłek, dmuchańce, zabawy, pokazy i inne atrakcje.