Zapraszamy do wspólnej modlitwy dziś o godz. 21.37 przy obelisku bł. Jana Pawła II.

MODLITWA DO ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II: Święty Janie Pawle II, przez znak Twojego świętego życia wychwalamy Boga Miłosiernego. Chcemy trwać w duchu ośmiu błogosławieństw, zauważać ludzi potrzebujących życzliwego spojrzenia, z pokorą przyjmować krzyż jako dar przemieniający nasze codzienne słabości .Doznaliśmy – choć nie jesteśmy tego godni – wielu łask płynących z Nieba. Niech one przez Twoje wstawiennictwo umacniają nasze istnienie, kierując je w stronę tajemnicy zmartwychwstania, w świetle której rozwiązują się wszelkie trudności i każdy człowieczy ból. Prosimy, abyś orędował za nami i za całym światem w blasku Bezinteresownej Czystej Miłości. Amen. (Imprimatur, Kuria Metropolitalna w Poznaniu fot.: Grzegorz Gałązka, www.hlondianum.pl)