Żołnierze 16 Dywizji Zmechanizowanej realizujący zadania na granicy państwa oraz ich rodziny mogą uzyskać pomoc prawną, psychologiczną i duszpasterską korzystając z uruchomionej dziś infolinii.

Jak poinformowano na portalu społecznościowym 16 Dywizji Zmechanizowanej, od 17 listopada pomoc uzyskać można każdego dnia całodobowo pod numerem telefonu 727 013 210 oraz od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-19:00 pod nr umerem 261 32 34 77.

Taka forma wsparcia realizowana będzie również w Jednostkach Bezpośrednio Podległych 16 Dywizji Zmechanizowanej: 9 Braniewska Brygadzie Kawalerii Pancernej, 15 Giżyckiej Brygadzie Zmechanizowanej, 20 Bartoszyckiej Brygadzie Zmechanizowanej, 11 Mazurskim Pułku Artylerii im gen. J. Bema, 15. Gołdapskim Pułku Przeciwlotniczym, 16 Pułku Logistycznym oraz 9 Batalionie Dowodzenia.

The post Ruszył telefon wsparcia dla żołnierzy i ich rodzin first appeared on eKAI.