Wielki Czwartek – o godz. 17.00 Msza Wieczerzy Pańskiej i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. Prosimy aby ci, którzy włączyli się w akcję jałmużny wielkopostnej przynieśli swoje skarbonki jałmużny tego dnia na wieczorną liturgię jako dar ołtarza.

Wielki Piętek – od godz. 10.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciemnicy, a o 17.00 Liturgia Męki Pańskiej. Adoracja Pana Jezusa w grobie do godz. 21.00. Zachęcamy wszystkich parafian, a szczególnie młodzież, do wspólnej adoracji od godz. 20.30.

Wielka Sobota – od godz. 10.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w grobie Pańskim. Na Liturgię Wigilii Paschalnej na godz. 17.00 przynosimy świece lub gromnice. Po Wieczornej Liturgii adoracja do godz. 20.00.