Grupa dekoracyjna

Zajmujemy się przygotowywaniem dekoracji na różne uroczystości kościelne. Robimy to tak, jak potrafimy, by wszystkim ułatwić modlitwę w kościele. Każda pomoc mile widziana.

Ministranci

Spotykamy się się w soboty o godz. 11.00 w kościele lub salce na plebanii. Omawiamy bieżące sprawy liturgiczne, przygotowujemy asysty, uprawiamy sport, a jak będzie ciepło pokręcimy się po okolicznych terenach.

Schola

Wszystkich chętnych do śpiewania, grania na instrumentach w naszej scholi liturgicznej zapraszam na próby w piątki po Mszy Świętej na godz. 17.00 do salki na plebani. Modlimy się śpiewem uwielbienia podczas Mszy św. niedzielnych o godz. 15.00. Przyjdź! Śpiewając możesz się modlić dwa razy!

Laboratorium biblijne

Jeśli jesteś chcesz się modlić Słowem Bożym, żyć nim każdego dnia? Zapraszamy w piątki po spotkaniu scholo o godz. 18.40 do salki na plebanii. Przynieś ze sobą Pismo Święte i spróbujemy razem poznać, czego Jezus od nas pragnie!

Caritas parafialna – I niedziela miesiąca godz. 15.30

Grupa Cudownego Medalika – I czwartek miesiąca po Mszy św.

Rodzina Przyjaciół Seminarium w Koszalinie