Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA 29 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ .

 

  1. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy Świętej.

 

  1. Zapraszamy w każdą środę na nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, która rozpoczyna się o godz. 17:00, na adorację Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek od godziny 16:00 oraz na nabożeństwo do Świętego Jana Pawła II również w czwartek na godz. 16:45. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą Świętą.

 

  1. Na ostatniej ławce zostały wyłożone kartki na wypominki. Bardzo gorąco prosimy o czytelne wypisywanie kartek oraz nie wpisywanie Bł. Ks Jerzego Popiełuszki oraz Św. Jana Pawła II ponieważ Oni już są w chwale nieba.

 

  1. Chrzty w naszej parafii udzielane są w pierwszą i trzecią niedziele miesiąca

 

  1. W związku z nowymi obostrzeniami bardzo prosimy o zakrywanie ust i nosa maseczką oraz o zachowanie bezpiecznego dystansu 1,5 m., a także o dezynfekcje rąk przed wejściem i wyjściem z kościoła

 

  1. Decyzją Biskupa Edwarda wszystkie bierzmowania zostały odwołane. Jednak ze względu na rozliczenie pieniędzy składkowych zapraszam wszystkich kandydatów na spotkanie w sobotę o godz. 13:00. Rozliczenie będzie potwierdzone podpisem kandydata.

 

  1. Kronika żałobna: w minionym tygodniu na miejsce doczesnego spoczynku odprowadziliśmy szczątki Ś. P Danieli Leśniewskiej l. 70 z Mirosławca. Dobry Jezu…

 

  1. Na ten nowy tydzień niech Pan Wam w obfitości błogosławi.

 

 

                                                    Ks Edward Matyśniak – Proboszcz

                                                    Ks Marcin Wiśniowski – Wikariusz

                                                       Ks Ryszard Borowicz