Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA  XVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ.

  1. Rozpoczęły się wakacje a wraz z nimi zmiany w funkcjonowaniu naszej parafii. Msze Święte w tygodniu o godz. 17:00, natomiast w niedzielę o 9:00, 12:00 i 15:00, nie będzie Mszy o godz. 17:00. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą. Msze niedzielne w Hankach i Łowiczu Wałeckim w soboty. Hanki o godz. 18:00, w Łowiczu Wałeckim o godz. 19:00. Dzieciom i młodzieży życzymy dobrego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.

 

  1. Kancelaria parafialna czynna w soboty od 12:00 do 13:00. Sprawy pogrzebowe i sakrament chorych prosimy zgłaszać bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej.

 

  1. W dzisiejszą niedzielę w naszej Ojczyźnie obchodzimy 77 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, podczas którego wielu młodych Polaków oddało swoje życie w walce o wolność Polski. W ten szczególny dzień pamiętajmy o tych, którzy polegli w obronie Ojczyzny. Kiedy wybije godzina 17:00 niech zatrzyma się na chwile pęd naszego życia i w chwili modlitewnej zadumy podziękujmy Bogu za ofiarę życia Powstańców i za wolną Ojczyznę.

 

  1. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca. Po Mszy o godz. 15:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca. W tygodniu wypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek zapraszamy na nabożeństwo do NSPJ, natomiast w sobotę na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Oba nabożeństwa po zakończonej Mszy Świętej

 

  1. W dzisiejszą niedzielę 1 sierpnia, na Mszy o godz. 12:00 Ks. Marcin będzie dziękował Bogu za 5 lat posługi w naszej parafii. Chętne osoby, które chcą pożegnać się z Ks. Marcinem serdecznie zapraszamy.

 

 

 

  1. Składamy gorące podziękowania na ręce Państwa Celiny i Michała Kapcio za złożoną ofiarę na potrzeby utrzymania naszej parafii. Bóg zapłać.

 

 

  1. Na ten nowy tydzień niech Pan w obfitości błogosławi.

 

                                                     Ks. Edward Matyśniak – Proboszcz

                                                     Ks. Marcin Wiśniowski – Wikariusz