OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA NIEDZIELĘ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 29.05.2022 r.

1. W poniedziałek 40 rocz. święceń kapłańskich ks. Ryszarda Borowicza. Pamiętajmy o jubilacie w naszych modlitwach, a szczególnie prośmy o zdrowia, potrzebne łaski i opiekę Niepokalanej.

2. Do wtorku włącznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, a przez miesiąc czerwiec – na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odbywają się one od poniedziałku do piątku po Mszy wieczornej.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17. Prośby i podziękowania wypisane na kartkach składamy w skrzynce.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00 i nowenna do Św. Jana Pawła II o godz. 16:45.

Pierwszy piątek miesiąca – nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu ksiądz wikariusz odwiedzi swoich chorych od godz. 14.30.

Pierwsza sobota miesiąca – nabożeństwo wynagradzające Niepokalanego Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata o godz. 15.45.

5. W przyszłą niedzielę – Grupa Dekoracyjna – po Mszach Świętych będzie zbierała ofiary na kwiaty do ołtarzy na uroczystość Bożego Ciała.

6. Kancelaria parafialna czynna jest w soboty w godz. 12-13. Sprawy pilne zgłaszamy po Mszach wieczornych.

7. Życzymy wszystkim naszym Parafianom i Gościom obfitości Bożych łask wypraszanych szczególnie za wstawiennictwem Niepokalanej.

Dodaj komentarz