Ogłoszenia

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU .

  1. Trwa pandemia koronowirusa w związku z tym przypominamy, aby osoby starsze, przeziębione oraz te , które mają obawy co do zarażenia się prosimy, aby skorzystały z dyspenzy udzielonej przez Biskupa Edwarda i obejrzały Mszę Świętą w telewizji. Jednocześnie przypominany, aby zachowywać odstęp najlepiej 1,5 metra oraz, że zostały zawieszone wszystkie spotkania z udziałem dzieci i młodzieży, Gorzkie Żale, Droga Krzyżowa, Godzinki, bierzmowanie i I Komunia Święta. Prosimy Was kochani o odpowiedzialność, a także żeby nie wychodzić z domu bez potrzeby i unikać dużych skupisk ludzi.

 

  1. Kancelaria parafialna będzie nieczynna do odwołania. Sprawy takie jak formalności pogrzebowe czy udzielenie sakramentu chorych prosimy o zgłaszanie po wieczornej Mszy Świętej.

 

  1. W związku z prośbą parafian, którzy nie wychodząc z domu chcą wesprzeć finansowo parafię podajemy numer konta parafii

50 1940 1076 6565 1124 0001 0000 z dopiskiem ofiara na potrzeby parafii.

 

 

  1. Rekolekcje wielkopostne zostały odwołane, natomiast intencje, które zostały przyjęte na Msze w poniedziałek, wtorek i środę na godziny 9:00, 12:00 i 17:00 zostaną odprawione.

 

 

 

 

  1. Kronika żałobna : w minionym tygodniu do wieczności Pan powołał Ś. P. Marka Wierzbińskiego l. 61 z Mirosławca, Ś. P Stanisława Słodkowskiego l. 61 z Mirosławca oraz Ś. P Eugeniusza Gorajewskiego l. 84 z Mirosławca. Dobry Jezu…

 

 

  1. Na ten nowy tydzień niech Wam Pan Bóg błogosławi a NMP otacza płaszczem matczynej miłości.

                                                                 Wasi Duszpasterze.